imp3.pl

ZAPALIMY SZCZĘŚCIE - Ronnie Ferrari (Official Music Video)

Czas trwania: 3:43
Data dodania: 2018-11-02 18:17:52

ZAPALIMY SZCZĘŚCIE - Ronnie Ferrari (Official Music Video) Pobierz Mp3 lub Video

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym kawałkiem. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Tak się składa, że kawałek zanotował do tej pory dokładnie 1 ocen pozytywnych oraz 1 stopni wystawionych przez użytkowników, którym kawałek nie przypadł do gustu.

Numer ZAPALIMY SZCZĘŚCIE - Ronnie Ferrari (Official Music Video) możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 2 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. ZAPALIMY SZCZĘŚCIE zapewne ma znaczne powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę dobry. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę także na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (59 razy), ilość wyświetleń (1114 razy) oraz miejsce w rankingu (399).

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Ronnie Ferrari uzyskał finalnie ocenę na poziomie 5. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a ZAPALIMY SZCZĘŚCIE - Ronnie Ferrari (Official Music Video) zajmuje właśnie 399 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich przebojów muzycznych. 2020-09-24 18:10 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce na naszej stronie.

ZAPALIMY SZCZĘŚCIE - Ronnie Ferrari (Official Music Video) od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. 1114 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie kawałek zapewne nie może narzekać na swoją powszechność i niedostatek zainteresowania. Trzeba spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!

ZAPALIMY SZCZĘŚCIE - Ronnie Ferrari (Official Music Video) mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2018-11-02 roku. Ten czas dał możliwość na zgromadzenie aż 1114 wyświetleń. W czasie 699 dni od dodania, kawałek został pobrany już 59 razy. 2 fanów zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.
Zarejestruj przez Facebooka