imp3.pl

Alan Walker - The Spectre

Czas trwania: 3:27
Data dodania: 2017-11-30 21:46:21

Alan Walker - The Spectre Pobierz Mp3 lub Video

Nutkę Alan Walker - The Spectre masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 20 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Alan Walker ma duże powody do radości, bo wynik mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę także na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (1259 razy), ilość wyświetleń (6979 razy) oraz miejsce w rankingu (18).

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Warto jednak spojrzeć, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Dotychczas utwór zanotował jedynie 2 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tym utworze.

Szlagier o nazwie Alan Walker - The Spectre dostał się już do serca niejednej osoby. Kawałek może się pochwalić niemałą dawką wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 6979 Wystarczy spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Na naszej stronie pod tym kawałkiem pojawiło się 20 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Na naszej stronie The Spectre dostał ocenę na poziomie 9 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Alan Walker - The Spectre zajmuje właśnie 18 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich kawałków muzycznych. Plik pobrano ostatnio 2020-03-27 20:20.

Alan Walker - The Spectre mp3 ukazał się na naszej stronie już w 2017-11-30 roku. Długi odcinek czasu doprowadził do uzyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 6979. W czasie 849 dni od dodania, przebój został pobrany już 1259 razy. 20 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie