imp3.pl

Don Diablo - Survive feat. Emeli Sandé & Gucci Mane | Official Video

Czas trwania: 3:13
Data dodania: 2018-12-01 16:51:15

Don Diablo - Survive feat. Emeli Sandé & Gucci Mane | Official Video Pobierz Mp3 lub Video

Nutkę Don Diablo - Survive feat. Emeli Sandé & Gucci Mane | Official Video masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

Dobrze zwrócić uwagę zwłaszcza na ilość ocen – 23. Jest to niemała liczba, która świadczy głównie o znacznym zainteresowaniu. W każdym razie Don Diablo ma duże powody do radości, ponieważ wynik mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również głównie inne dane takie, jak: ilość pobrań (929 razy), ilość wyświetleń (8709 razy) oraz miejsce w rankingu (19).

Hit Don Diablo - Survive feat. Emeli Sandé & Gucci Mane | Official Video mp3 pojawił się na łamach naszej strony internetowej w 2018-12-01 roku. Taki długi okres dał możliwość uzbierania aż 8709 wyświetleń. Przebój widnieje w naszym serwisie już od 554 dni. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 929 pobrań. 23 – tylu fanów postanowiło ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Hit o nazwie Don Diablo - Survive feat. Emeli Sandé & Gucci Mane | Official Video dostał się już do serca niejednej osoby. 8709 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie przebój zapewne nie może narzekać na swoją powszechność oraz niedostatek zainteresowania. Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeśli tylko rzucisz okiem na zestawienie zamieszczone obok.

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 23 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Na naszej witrynie Survive feat. Emeli Sandé & Gucci Mane | Official Video dostał ocenę na poziomie 7.83 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych piosenek. 19 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Survive feat. Emeli Sandé & Gucci Mane | Official Video. 2020-06-06 18:49 to ostatnie pobranie, które miało miejsce na naszym portalu.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Dotychczas kawałek cieszy się z 18 ocen pozytywnych i z 5 ocen negatywnych.
Szybka rejestracja