EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Roksana Węgiel - Anyone I Want To Be - Poland

Czas trwania: 3:01
Data dodania: 2018-11-07 03:34:31

Roksana Węgiel - Anyone I Want To Be - Poland Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej witrynie pod tym przebojem pojawiło się 28 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Na naszej witrynie Anyone I Want To Be - Poland dostał ocenę na poziomie 8.21 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych numerów. 49 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Anyone I Want To Be - Poland. Ostatnie pobranie odbyło się 2021-10-18 17:39.

Roksana Węgiel - Anyone I Want To Be - Poland mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2018-11-07 roku. Spory odcinek czasu przyczynił się do wypracowania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 13513. W czasie 1077 dni od dodania, kawałek został pobrany już 2010 razy. 28 – tylu fanów zdecydowało się ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Utwór Roksana Węgiel - Anyone I Want To Be - Poland masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako video.

Roksana Węgiel - Anyone I Want To Be - Poland od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. 13513 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Spójrz na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wtedy nie będzie żadnych rozbieżności!

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 28 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Zapewne Roksana Węgiel może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (2010 razy), ilością wyświetleń (13513 razy) oraz miejscem w rankingu (49).

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym kawałkiem. Jednak, ile jest dobrych ocen, a ile złych? Otóż utwór zanotował dotychczas dokładnie 23 ocen pozytywnych oraz 5 stopni wystawionych przez fanów, którym kawałek nie przypadł do gustu.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!