imp3.pl

Roksana Węgiel - Anyone I Want To Be - Poland

Czas trwania: 3:01
Data dodania: 2018-11-07 03:34:31

Roksana Węgiel - Anyone I Want To Be - Poland Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej witrynie pod tym przebojem pojawiło się 26 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Na naszej witrynie Anyone I Want To Be - Poland dostał ocenę na poziomie 8.08 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych numerów. 16 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Anyone I Want To Be - Poland. Ostatnie pobranie odbyło się 2020-06-02 21:24.

Roksana Węgiel - Anyone I Want To Be - Poland mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2018-11-07 roku. Spory odcinek czasu przyczynił się do wypracowania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 9879. W czasie 573 dni od dodania, kawałek został pobrany już 1532 razy. 26 – tylu fanów zdecydowało się ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Utwór Roksana Węgiel - Anyone I Want To Be - Poland masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako video.

Roksana Węgiel - Anyone I Want To Be - Poland od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. 9879 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Spójrz na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wtedy nie będzie żadnych rozbieżności!

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 26 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Zapewne Roksana Węgiel może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (1532 razy), ilością wyświetleń (9879 razy) oraz miejscem w rankingu (16).

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym kawałkiem. Jednak, ile jest dobrych ocen, a ile złych? Otóż utwór zanotował dotychczas dokładnie 21 ocen pozytywnych oraz 5 stopni wystawionych przez fanów, którym kawałek nie przypadł do gustu.
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie