imp3.pl

Ava Max - Sweet but Psycho [Official Music Video]

Czas trwania: 3:28
Data dodania:2018-11-16 21:37:19

Ava Max - Sweet but Psycho [Official Music Video] Pobierz Mp3 lub Video

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym kawałkiem. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Dotychczas utwór cieszy się z 44 ocen pozytywnych i z 9 opinii negatywnych.

Numer Ava Max - Sweet but Psycho [Official Music Video] masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako video.

Ava Max - Sweet but Psycho [Official Music Video] mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2018-11-16 roku. Spory kawałek czasu doprowadził do uzyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 39645. Utwór jest na naszej witrynie już od 2041 dni. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 11868 pobrań. 53 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Kawałek pod tytułem Ava Max - Sweet but Psycho [Official Music Video] skradł już dotychczas serca niejednego słuchacza. Przebój może się pochwalić niemałą dawką wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 39645 Spójrz na statystyki prezentowane poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wtedy nie będzie żadnych rozbieżności!

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 53 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Ava Max ma spore powody do radości, ponieważ wynik mówi sam za siebie. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (11868 razy), ilością wyświetleń (39645 razy) oraz miejscem w rankingu (2).

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 53 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Sweet but Psycho uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 8.3. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Ava Max - Sweet but Psycho [Official Music Video] zajmuje właśnie 2 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. 2024-03-27 15:24 to ostatnie pobranie, które miało miejsce na naszym portalu.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!