EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Tymek ft. Fejz - SUKA

Czas trwania: 3:10
Data dodania: 2017-12-14 07:28:21

Tymek ft. Fejz - SUKA Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej witrynie pod tym kawałkiem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Ostateczna ocena SUKAkształtuje się obecnie na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszego portalu widnieje ranking, a Tymek ft. Fejz - SUKA pojawia się w tej chwili na miejscu 223 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Plik został ostatnio pobrany 2020-10-15 13:51.

Przebój Tymek ft. Fejz - SUKA możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.

Tymek ft. Fejz - SUKA od długiego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego fana. 1202 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie przebój na pewno nie może narzekać na swoją popularność oraz brak zainteresowania. Spójrz na statystyki prezentowane poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wówczas nie będzie żadnych wątpliwości!

Numer Tymek ft. Fejz - SUKA mp3 pojawił się na łamach naszej witryny internetowej w 2017-12-14 roku. Taki znaczny czas dał możliwość zgromadzenia aż 1202 wyświetleń. Przebój widnieje na naszej stronie już od 1051 dni. Ten okres pozwolił na wypracowanie aż 126 pobrań. 1 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Na pewno Tymek ft. Fejz może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (126 razy), ilością wyświetleń (1202 razy) oraz miejscem w rankingu (223).

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Jednak, ile jest dobrych głosów, a ile złych? Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym numerze.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!