imp3.pl

Trzeci Wymiar - Skamieniali

Czas trwania: 3:41
Data dodania: 2017-12-13 16:14:33

Trzeci Wymiar - Skamieniali Pobierz Mp3 lub Video

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Na pewno Trzeci Wymiar może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również głównie inne dane takie, jak: ilość pobrań (100 razy), ilość wyświetleń (616 razy) i miejsce w rankingu (377).

Trzeci Wymiar - Skamieniali mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2017-12-13 roku. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 616 wyświetleń. Przebój jest na naszej witrynie już od 971 dni. Ten czas pozwolił na wypracowanie aż 100 pobrań. 1 użytkowników zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoją opinią na jego temat.

Zainteresowanie użytkowników robi niemałe wrażenie. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Otóż kawałek zanotował dotychczas dokładnie 1 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym kawałek nie przypadł do gustu.

Szlagier o nazwie Trzeci Wymiar - Skamieniali trafił już do serca niejednej osoby. 616 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeśli tylko zwrócisz uwagę na statystki zamieszczone na stronie.

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Na naszej stronie Skamieniali otrzymał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych numerów. 377 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Skamieniali. 2020-08-09 11:32 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce na naszej stronie.

Piosenkę Trzeci Wymiar - Skamieniali masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako teledysk.
Zarejestruj przez Facebooka