EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

TONES AND I - DANCE MONKEY (OFFICIAL VIDEO)

Czas trwania: 3:57
Data dodania: 2019-09-03 21:23:05

TONES AND I - DANCE MONKEY (OFFICIAL VIDEO) Pobierz Mp3 lub Video

TONES AND I - DANCE MONKEY (OFFICIAL VIDEO) mp3 ukazał się na naszej stronie już w 2019-09-03 roku. Długi kawałek czasu przyczynił się do wypracowania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 68161. Na dodatek na przestrzeni 754 dni utwór, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 20581 razy. 32 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Dotychczas utwór zanotował jedynie 7 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym kawałku.

Mając na uwadze całokształt – 32 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. TONES AND I na pewno ma znaczne powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę niezły. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (20581 razy), ilością wyświetleń (68161 razy) oraz miejscem w rankingu (27).

Nutkę TONES AND I - DANCE MONKEY (OFFICIAL VIDEO) możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

Szlagier o nazwie TONES AND I - DANCE MONKEY (OFFICIAL VIDEO) dostał się już do serca niejednej osoby. Piosenka może się pochwalić znaczną dawką wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 68161 Rzuć okiem na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wtedy nie będzie żadnych zwątpień!

Na naszej witrynie pod tym kawałkiem pojawiło się 32 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Ostateczna ocena DANCE MONKEY kształtuje się w tej chwili na poziomie 7.81 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych hitów. 27 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez DANCE MONKEY. Plik został ostatnio pobrany 2021-09-19 14:43.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!