EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Scooter - Bora! Bora! Bora! (Official Video HD)

Czas trwania: 3:26
Data dodania: 2017-11-30 21:45:24

Scooter - Bora! Bora! Bora! (Official Video HD) Pobierz Mp3 lub Video

Numer pod tytułem Scooter - Bora! Bora! Bora! (Official Video HD) skradł już do tej pory serca niejednego słuchacza. 604 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie przebój na pewno nie może narzekać na swoją powszechność i brak zainteresowania. Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeśli tylko spojrzysz na zestawienie zamieszczone w serwisie.

Szlagier Scooter - Bora! Bora! Bora! (Official Video HD) mp3 pojawił się na łamach naszej witryny internetowej w 2017-11-30 roku. Znaczny odcinek czasu doprowadził do uzyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 604. Dodatkowo na przestrzeni 1389 dni kawałek, pod postacią pliku, został pobrany aż 30 razy. 0 użytkowników postanowiło go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Bora! Bora! Bora! (Official Video HD) uzyskał finalnie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na łamach naszej strony widnieje ranking, a Scooter - Bora! Bora! Bora! (Official Video HD) pojawia się w tej chwili na pozycji 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. Ostatnie pobranie odbyło się 2021-05-30 16:31.

Mając na uwadze całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Na pewno Scooter może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (30 razy), ilością wyświetleń (604 razy) oraz miejscem w rankingu (999+).

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tą piosenką. Jednak, ile jest dobrych głosów, a ile złych? Do tej pory kawałek cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.

Hit Scooter - Bora! Bora! Bora! (Official Video HD) masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako teledysk.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!