EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Rozbójnik Alibaba ft. Popek Monster - La Da Da Dee Da Da Da Da

Czas trwania: 2:55
Data dodania: 2017-11-30 22:35:54

Rozbójnik Alibaba ft. Popek Monster - La Da Da Dee Da Da Da Da Pobierz Mp3 lub Video

Rozbójnik Alibaba ft. Popek Monster - La Da Da Dee Da Da Da Da mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2017-11-30 roku. Taki długi okres dał możliwość zgromadzenia aż 1094 wyświetleń. W czasie 1060 dni od dodania, przebój został pobrany już 37 razy. 0 – tylu słuchaczy postanowiło ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Rozbójnik Alibaba ft. Popek Monster ma duże powody do radości, ponieważ wynik mówi sam za siebie. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (37 razy), ilością wyświetleń (1094 razy) i miejscem w rankingu (1123).

Hit Rozbójnik Alibaba ft. Popek Monster - La Da Da Dee Da Da Da Da masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako video.

Przebój pod tytułem Rozbójnik Alibaba ft. Popek Monster - La Da Da Dee Da Da Da Da skradł już dotychczas serca niejednego wielbiciela. 1094 wyświetleń mówi samo za siebie. Trudno w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeśli tylko spojrzysz na statystki zamieszczone obok.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tą piosenką. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Otóż hit zanotował dotychczas dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym hit nie przypadł do gustu.

Na naszej witrynie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Na naszej witrynie La Da Da Dee Da Da Da Da dostał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszej strony widnieje ranking, a Rozbójnik Alibaba ft. Popek Monster - La Da Da Dee Da Da Da Da pojawia się w tej chwili na pozycji 1123 w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. Ostatnie pobranie miało miejsce 2020-09-03 19:13.
Zarejestruj przez Facebooka