EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Leniwiec - Droga (Official video)

Czas trwania: 3:21
Data dodania: 2017-12-16 14:05:48

Leniwiec - Droga (Official video) Pobierz Mp3 lub Video

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym utworem. Warto jednak zobaczyć, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Otóż numer zanotował dotychczas dokładnie 0 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym kawałek nie przypadł do gustu.

Biorąc pod uwagę całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Zapewne Leniwiec może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również zwłaszcza inne dane takie, jak: ilość pobrań (46 razy), ilość wyświetleń (546 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Przebój o tytule Leniwiec - Droga (Official video) dostał się już do serca niejednej osoby. Przebój może się pochwalić znaczną dawką wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 546 Zwróć uwagę na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wówczas nie będzie żadnych rozbieżności!

Przebój Leniwiec - Droga (Official video) mp3 ukazał się na łamach naszej witryny internetowej w 2017-12-16 roku. Ten okres dał możliwość na uzbieranie aż 546 wyświetleń. Hit widnieje na naszej stronie już od 1403 dni. Ten okres pozwolił na wypracowanie aż 46 pobrań. 0 – tylu fanów postanowiło ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Na naszej witrynie pod tym numerem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Ostateczna ocena Droga kształtuje się w tej chwili na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych utworów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Droga. Ostatnie pobranie miało miejsce 2021-10-06 08:57.

Nutkę Leniwiec - Droga (Official video) możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako videoklip.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!