EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

KORDIAN - Dziewczyna z gór (Official Video)

Czas trwania: 3:15
Data dodania: 2017-11-30 21:51:19

KORDIAN - Dziewczyna z gór (Official Video) Pobierz Mp3 lub Video

Przebój KORDIAN - Dziewczyna z gór (Official Video) mp3 ukazał się na łamach naszej witryny internetowej w 2017-11-30 roku. Znaczny odcinek czasu doprowadził do pozyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 2335. W dodatku na przestrzeni 1389 dni przebój, pod postacią pliku, został pobrany aż 384 razy. 3 – tylu słuchaczy postanowiło ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Jednak, ile jest dobrych głosów, a ile złych? Dotychczas utwór zanotował jedynie 1 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tym hicie.

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 3 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Dziewczyna z gór uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 6.67. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na łamach naszej strony jest ranking, a KORDIAN - Dziewczyna z gór (Official Video) pojawia się obecnie na miejscu 264 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Ostatnie pobranie miało miejsce 2021-09-18 20:33.

Numer KORDIAN - Dziewczyna z gór (Official Video) masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

Biorąc pod uwagę całokształt – 3 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. KORDIAN na pewno ma znaczne powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę dobry. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę też na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (384 razy), ilość wyświetleń (2335 razy) oraz miejsce w rankingu (264).

Przebój o nazwie KORDIAN - Dziewczyna z gór (Official Video) dostał się już do serca niejednej osoby. 2335 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Zwróć uwagę na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wówczas nie będzie żadnych zwątpień!
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!