imp3.pl

Kamerzysta - SUKA (prod Kruszwil)

Czas trwania: 3:49
Data dodania: 2019-04-15 16:51:44

Kamerzysta - SUKA (prod Kruszwil) Pobierz Mp3 lub Video

Kamerzysta - SUKA (prod Kruszwil) mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2019-04-15 roku. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 181 wyświetleń. Przebój jest na naszej stronie już od 238 dni. Ten czas pozwolił na wypracowanie aż 25 pobrań. 2 – tylu użytkowników postanowiło ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Na naszej witrynie pod tym przebojem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Ostateczna ocena SUKA (prod Kruszwil) kształtuje się teraz na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Kamerzysta - SUKA (prod Kruszwil) zajmuje właśnie 369 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich utworów muzycznych. Plik pobrano ostatnio 2019-10-30 18:27.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tą piosenką. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Tak się składa, że numer zanotował do tej pory dokładnie 2 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym kawałek nie przypadł do gustu.

Przebój Kamerzysta - SUKA (prod Kruszwil) masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

Mając na uwadze całokształt – 2 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Na pewno Kamerzysta może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też zwłaszcza inne dane takie, jak: ilość pobrań (25 razy), ilość wyświetleń (181 razy) oraz miejsce w rankingu (369).

Przebój o nazwie Kamerzysta - SUKA (prod Kruszwil) dostał się już do serca niejednej osoby. 181 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie utwór na pewno nie może narzekać na swoją popularność oraz brak zainteresowania. Trzeba rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie oczywiste!
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie