EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

GAZIROVKA - Black (Lavrushkin Remix)

Czas trwania: 3:47
Data dodania: 2018-08-14 11:56:12

GAZIROVKA - Black (Lavrushkin Remix) Pobierz Mp3 lub Video

Numer pod tytułem GAZIROVKA - Black (Lavrushkin Remix) skradł już dotychczas serca niejednego słuchacza. 1865 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Wystarczy spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie jasne!

Zainteresowanie użytkowników robi niemałe wrażenie. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Do tej pory hit cieszy się z 3 ocen pozytywnych i z 1 not negatywnych.

Hit GAZIROVKA - Black (Lavrushkin Remix) możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Na naszej witrynie pod tym numerem pojawiło się 4 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Na naszej witrynie Black (Lavrushkin Remix) otrzymał ocenę na poziomie 7.5 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich utworów. 206 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Black (Lavrushkin Remix). 2020-06-20 18:00 to ostatnie pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.

GAZIROVKA - Black (Lavrushkin Remix) mp3 ukazał się na naszej stronie już w 2018-08-14 roku. Znaczny kawałek czasu doprowadził do pozyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 1865. Dodatkowo na przestrzeni 843 dni szlagier, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 140 razy. 4 – tylu fanów zdecydowało się ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Mając na uwadze całokształt – 4 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Zapewne GAZIROVKA może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę też na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (140 razy), ilość wyświetleń (1865 razy) i miejsce w rankingu (206).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!