EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Chada ft. Hades, ZBUKU - Tego nie da się naprawić

Czas trwania: 4:01
Data dodania: 2017-12-14 20:33:02

Chada ft. Hades, ZBUKU - Tego nie da się naprawić Pobierz Mp3 lub Video

Piosenkę Chada ft. Hades, ZBUKU - Tego nie da się naprawić masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

Dobrze zwrócić uwagę głównie na ilość ocen – 1. Jest to niemała liczba, która świadczy zwłaszcza o znacznym zainteresowaniu. Zapewne Chada ft. Hades, ZBUKU może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę też na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (34 razy), ilość wyświetleń (360 razy) oraz miejsce w rankingu (586).

Na naszej witrynie pod tym przebojem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Ostateczna ocena Tego nie da się naprawić kształtuje się w tej chwili na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych przebojów. 586 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Tego nie da się naprawić. 2021-01-04 21:44 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce na naszej stronie.

Chada ft. Hades, ZBUKU - Tego nie da się naprawić mp3 pokazał się na naszej witrynie już w 2017-12-14 roku. Spory kawałek czasu przyczynił się do uzyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 360. Hit jest na naszej witrynie już od 1139 dni. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 34 pobrań. 1 – tylu fanów zdecydowało się ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Jednak, ile jest dobrych komentarzy, a ile złych? Otóż hit zanotował do tej pory dokładnie 1 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym utwór nie przypadł do gustu.

Przebój pod tytułem Chada ft. Hades, ZBUKU - Tego nie da się naprawić skradł już do tej pory serca niejednego wielbiciela. 360 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeśli tylko zwrócisz uwagę na statystki zamieszczone w serwisie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!