imp3.pl

BLACHA - Casablanca (prod. AJBeatz)

Czas trwania: 2:32
Data dodania:2018-08-10 04:04:23

BLACHA - Casablanca (prod. AJBeatz) Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 21 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Na naszej stronie Casablanca (prod. AJBeatz) otrzymał ocenę na poziomie 9.52 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszej strony widnieje ranking, a BLACHA - Casablanca (prod. AJBeatz) pojawia się obecnie na miejscu 32 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. 2024-02-25 21:43 to ostatnie pobranie, które miało miejsce na naszej stronie.

Przebój o tytule BLACHA - Casablanca (prod. AJBeatz) trafił już do serca niejednej osoby. 3632 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Spójrz na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie jasne. Wtedy nie będzie żadnych rozbieżności!

BLACHA - Casablanca (prod. AJBeatz) mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2018-08-10 roku. Ten czas pozwolił na zgromadzenie aż 3632 wyświetleń. Utwór widnieje w naszym serwisie już od 2140 dni. Ten czas pozwolił na uzyskanie aż 584 pobrań. 21 – tylu użytkowników postanowiło ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Numer BLACHA - Casablanca (prod. AJBeatz) możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Zainteresowanie użytkowników robi znaczne wrażenie. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Do tej pory kawałek cieszy się z 20 ocen pozytywnych i z 1 opinii negatywnych.

Dobrze zwrócić uwagę zwłaszcza na ilość ocen – 21. Jest to niemała liczba, która świadczy głównie o znacznym zainteresowaniu. BLACHA zapewne ma spore powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę dobry. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę też na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (584 razy), ilość wyświetleń (3632 razy) i miejsce w rankingu (32).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!