imp3.pl

BIG FAT MAMA - "I GOT SOUL" (Official Video) [Music For Your Grandma 2013]

Czas trwania: 5:10
Data dodania: 2017-12-12 06:51:08

BIG FAT MAMA - "I GOT SOUL" (Official Video) [Music For Your Grandma 2013] Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Warto jednak spojrzeć, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Tak się składa, że numer zanotował dotychczas dokładnie 0 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym hit nie przypadł do gustu.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Na pewno BIG FAT MAMA może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (0 razy), ilością wyświetleń (162 razy) oraz miejscem w rankingu (999+).

Hit BIG FAT MAMA - "I GOT SOUL" (Official Video) [Music For Your Grandma 2013] możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.

BIG FAT MAMA - "I GOT SOUL" (Official Video) [Music For Your Grandma 2013] od długiego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego słuchacza. 162 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie numer na pewno nie może narzekać na swoją powszechność oraz brak zainteresowania. Rzuć okiem na statystyki prezentowane poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wówczas nie będzie żadnych rozbieżności!

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Ostateczna ocena "I GOT SOUL" [Music For Your Grandma 2013] kształtuje się w tej chwili na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszej strony widnieje ranking, a BIG FAT MAMA - "I GOT SOUL" (Official Video) [Music For Your Grandma 2013] pojawia się obecnie na miejscu 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. 1970-01-01 01:00 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce w naszym serwisie.

BIG FAT MAMA - "I GOT SOUL" (Official Video) [Music For Your Grandma 2013] mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2017-12-12 roku. Spory kawałek czasu przyczynił się do uzyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 162. W dodatku na przestrzeni 975 dni przebój, pod postacią pliku, został pobrany aż 0 razy. 0 – tylu użytkowników postanowiło ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.
Zarejestruj przez Facebooka