imp3.pl

ZŁE PIOSENKI: Popek/DJ Omen/Motion - „W stronę słońca”

Czas trwania: 2:39
Data dodania: 2018-08-10 01:06:36

ZŁE PIOSENKI: Popek/DJ Omen/Motion - „W stronę słońca” Pobierz Mp3 lub Video

ZŁE PIOSENKI: Popek/DJ Omen/Motion - „W stronę słońca” mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2018-08-10 roku. Taki długi czas dał możliwość zgromadzenia aż 489 wyświetleń. Na dodatek na przestrzeni 568 dni przebój, pod postacią pliku, został pobrany aż 54 razy. 2 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym utworem. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Tak się składa, że utwór zanotował dotychczas dokładnie 1 ocen pozytywnych oraz 1 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym utwór nie przypadł do gustu.

Hit o nazwie ZŁE PIOSENKI: Popek/DJ Omen/Motion - „W stronę słońca” dostał się już do serca niejednej osoby. Piosenka może się pochwalić dużą dawką wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 489 Trzeba rzucić okiem na statystyki poniżej, a wszystko będzie jasne!

Dobrze zwrócić uwagę głównie na ilość ocen – 2. Jest to spora liczba, która świadczy głównie o znacznym zainteresowaniu. ZŁE PIOSENKI: Popek/DJ Omen/Motion na pewno ma znaczne powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę nienajgorszy. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (54 razy), ilością wyświetleń (489 razy) oraz miejscem w rankingu (87).

Przebój ZŁE PIOSENKI: Popek/DJ Omen/Motion - „W stronę słońca” masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Na naszej witrynie pod tym przebojem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Na naszej witrynie „W stronę słońca” otrzymał ocenę na poziomie 5 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszego portalu jest ranking, a ZŁE PIOSENKI: Popek/DJ Omen/Motion - „W stronę słońca” pojawia się w tej chwili na miejscu 87 w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. 2020-02-24 13:34 to ostatnie pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie