imp3.pl

YOUNG MULTI - Plecak [Tekst] (Prod.Michał Graczyk)

Czas trwania: 3:26
Data dodania: 2017-11-30 21:59:34

YOUNG MULTI - Plecak [Tekst] (Prod.Michał Graczyk) Pobierz Mp3 lub Video

Hit YOUNG MULTI - Plecak [Tekst] (Prod.Michał Graczyk) możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

YOUNG MULTI - Plecak [Tekst] (Prod.Michał Graczyk) od długiego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego fana. Utwór może się pochwalić niemałą dawką wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 598 Spójrz na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie jasne. Wtedy nie będzie żadnych rozbieżności!

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Ostateczna ocena Plecak [Tekst] (Prod.Michał Graczyk) kształtuje się obecnie na poziomie 5 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a YOUNG MULTI - Plecak [Tekst] (Prod.Michał Graczyk) zajmuje właśnie 352 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. 2020-02-21 12:54 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce na naszej stronie.

Dobrze zwrócić uwagę głównie na ilość ocen – 2. Jest to znaczna liczba, która świadczy zwłaszcza o znacznym zainteresowaniu. Na pewno YOUNG MULTI może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też zwłaszcza inne dane takie, jak: ilość pobrań (49 razy), ilość wyświetleń (598 razy) i miejsce w rankingu (352).

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Tak się składa, że hit zanotował dotychczas dokładnie 1 ocen pozytywnych i 1 stopni wystawionych przez użytkowników, którym numer nie przypadł do gustu.

YOUNG MULTI - Plecak [Tekst] (Prod.Michał Graczyk) mp3 ukazał się w naszym serwisie już w 2017-11-30 roku. Taki znaczny czas dał możliwość zgromadzenia aż 598 wyświetleń. W dodatku na przestrzeni 814 dni hit, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 49 razy. 2 użytkowników postanowiło go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie