EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Volbeat - Black Rose (Lyric Video) ft. Danko Jones

Czas trwania: 4:01
Data dodania: 2017-12-12 08:23:04

Volbeat - Black Rose (Lyric Video) ft. Danko Jones Pobierz Mp3 lub Video

Utwór Volbeat - Black Rose (Lyric Video) ft. Danko Jones masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

Hit Volbeat - Black Rose (Lyric Video) ft. Danko Jones mp3 pojawił się na łamach naszej witryny internetowej w 2017-12-12 roku. Ten czas dał możliwość na uzbieranie aż 220 wyświetleń. W dodatku na przestrzeni 1384 dni kawałek, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 1 razy. 0 osób zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tym kawałku.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Volbeat na pewno ma duże powody do radości, bo wynik jest naprawdę niezły. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też zwłaszcza inne informacje takie, jak: ilość pobrań (1 razy), ilość wyświetleń (220 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Hit o tytule Volbeat - Black Rose (Lyric Video) ft. Danko Jones dostał się już do serca niejednej osoby. 220 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie kawałek na pewno nie może narzekać na swoją powszechność i brak zainteresowania. Rzuć okiem na zestawienie prezentowane poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wówczas nie będzie żadnych rozbieżności!

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Ostateczna ocena Black Rose (Lyric Video) ft. Danko Jones kształtuje się teraz na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszej strony widnieje ranking, a Volbeat - Black Rose (Lyric Video) ft. Danko Jones pojawia się obecnie na pozycji 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Plik został ostatnio pobrany 2018-08-26 14:41.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!