imp3.pl

VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ - Kot bez ogona (Official Audio)

Czas trwania: 3:13
Data dodania: 2018-08-19 10:13:30

VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ - Kot bez ogona (Official Audio) Pobierz Mp3 lub Video

Piosenkę VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ - Kot bez ogona (Official Audio) masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.

Utwór o nazwie VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ - Kot bez ogona (Official Audio) trafił już do serca niejednej osoby. Piosenka może się pochwalić dużą dawką wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 1276 Trzeba spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tą piosenką. Jednak, ile jest dobrych opinii, a ile złych? Tak się składa, że kawałek zanotował dotychczas dokładnie 2 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez fanów, którym utwór nie przypadł do gustu.

Dobrze zwrócić uwagę głównie na ilość ocen – 2. Jest to duża liczba, która świadczy zwłaszcza o znacznym zainteresowaniu. Zapewne VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też zwłaszcza inne dane takie, jak: ilość pobrań (298 razy), ilość wyświetleń (1276 razy) oraz miejsce w rankingu (22).

Na naszej witrynie pod tym numerem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Kot bez ogona (Official Audio) uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich przebojów. 22 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Kot bez ogona (Official Audio). 2020-02-27 19:58 to ostatnio dokonane pobranie, które miało miejsce na naszej stronie.

VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ - Kot bez ogona (Official Audio) mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2018-08-19 roku. Ten okres dał możliwość na uzbieranie aż 1276 wyświetleń. Piosenka jest na naszej stronie już od 558 dni. Ten okres pozwolił na uzyskanie aż 298 pobrań. 2 – tylu słuchaczy postanowiło ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie