imp3.pl

TYMEK - ANIOŁY I DEMONY FIT. BIG SCYTHE, DEYS (PROD BY MICHAŁ GRACZYK & FANTØM)

Czas trwania: 3:31
Data dodania: 2019-10-11 16:46:57

TYMEK - ANIOŁY I DEMONY FIT. BIG SCYTHE, DEYS (PROD BY MICHAŁ GRACZYK & FANTØM) Pobierz Mp3 lub Video

Hit o tytule TYMEK - ANIOŁY I DEMONY FIT. BIG SCYTHE, DEYS (PROD BY MICHAŁ GRACZYK & FANTØM) dostał się już do serca niejednej osoby. 32245 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie utwór na pewno nie może narzekać na swoją powszechność oraz niedostatek zainteresowania. Trzeba rzucić okiem na statystyki poniżej, a wszystko będzie jasne!

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 3 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Ostateczna ocena ANIOŁY I DEMONY FIT. BIG SCYTHE, DEYS (PROD BY MICHAŁ GRACZYK & FANTØM) kształtuje się teraz na poziomie 6.67 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszej strony jest ranking, a TYMEK - ANIOŁY I DEMONY FIT. BIG SCYTHE, DEYS (PROD BY MICHAŁ GRACZYK & FANTØM) pojawia się obecnie na pozycji 12 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. 2019-12-06 16:59 to ostatnio dokonane pobranie, które miało miejsce na naszej stronie.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 3 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Na pewno TYMEK może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę również na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (13647 razy), ilość wyświetleń (32245 razy) oraz miejsce w rankingu (12).

TYMEK - ANIOŁY I DEMONY FIT. BIG SCYTHE, DEYS (PROD BY MICHAŁ GRACZYK & FANTØM) mp3 pokazał się na naszej stronie już w 2019-10-11 roku. Ten czas dał możliwość na uzbieranie aż 32245 wyświetleń. Utwór jest w naszym serwisie już od 56 dni. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 13647 pobrań. 3 osób postanowiło go ocenić oraz podzielić swoją opinią na jego temat.

Nutkę TYMEK - ANIOŁY I DEMONY FIT. BIG SCYTHE, DEYS (PROD BY MICHAŁ GRACZYK & FANTØM) możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

Zainteresowanie użytkowników robi spore wrażenie. Jednak, ile jest dobrych opinii, a ile złych? Tak się składa, że hit zanotował dotychczas dokładnie 2 ocen pozytywnych oraz 1 stopni wystawionych przez fanów, którym kawałek nie przypadł do gustu.
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie