EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Trzy Korony - Sobota, Bonson, Bilon, Ania Karwan, Kieru, Wini (prod. Matheo)

Czas trwania: 5:33
Data dodania: 2017-12-17 03:37:59

Trzy Korony - Sobota, Bonson, Bilon, Ania Karwan, Kieru, Wini (prod. Matheo) Pobierz Mp3 lub Video

Utwór Trzy Korony - Sobota, Bonson, Bilon, Ania Karwan, Kieru, Wini (prod. Matheo) masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Ostateczna ocena Sobota, Bonson, Bilon, Ania Karwan, Kieru, Wini (prod. Matheo) kształtuje się teraz na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszej strony widnieje ranking, a Trzy Korony - Sobota, Bonson, Bilon, Ania Karwan, Kieru, Wini (prod. Matheo) pojawia się w tej chwili na miejscu 444 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Ostatnie pobranie miało miejsce 2021-06-23 16:04.

Przebój o tytule Trzy Korony - Sobota, Bonson, Bilon, Ania Karwan, Kieru, Wini (prod. Matheo) dostał się już do serca niejednej osoby. 861 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeżeli tylko spojrzysz na statystki zamieszczone w serwisie.

Dobrze zwrócić uwagę głównie na ilość ocen – 1. Jest to spora liczba, która świadczy zwłaszcza o znacznym zainteresowaniu. W każdym razie Trzy Korony ma znaczne powody do radości, bo rezultat mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również zwłaszcza inne dane takie, jak: ilość pobrań (82 razy), ilość wyświetleń (861 razy) i miejsce w rankingu (444).

Trzy Korony - Sobota, Bonson, Bilon, Ania Karwan, Kieru, Wini (prod. Matheo) mp3 ukazał się na naszej witrynie już w 2017-12-17 roku. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 861 wyświetleń. W dodatku na przestrzeni 1316 dni utwór, pod postacią pliku, został pobrany aż 82 razy. 1 użytkowników zdecydowało się go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym utworze.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!