imp3.pl

Tomas The Latin Boy - La Muñeca

Czas trwania: 3:31
Data dodania:2019-07-15 22:42:32

Tomas The Latin Boy - La Muñeca Pobierz Mp3 lub Video

Przebój o tytule Tomas The Latin Boy - La Muñeca trafił już do serca niejednej osoby. 886 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Trzeba spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Tomas The Latin Boy zapewne ma znaczne powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę dobry. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (0 razy), ilością wyświetleń (886 razy) i miejscem w rankingu (999+).

Piosenkę Tomas The Latin Boy - La Muñeca możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako teledysk.

Przebój Tomas The Latin Boy - La Muñeca mp3 pojawił się na łamach naszej strony internetowej w 2019-07-15 roku. Taki długi czas dał możliwość uzbierania aż 886 wyświetleń. W czasie 1831 dni od dodania, utwór został pobrany już 0 razy. 1 – tylu słuchaczy postanowiło ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym hitem. Warto jednak spojrzeć, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Do tej pory numer cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 not negatywnych.

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. La Muñeca uzyskał finalnie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich hitów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez La Muñeca. 1970-01-01 01:00 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce na naszym portalu.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!