EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

TKM - Czarna kawa

Czas trwania: 3:02
Data dodania: 2018-08-19 00:10:37

TKM - Czarna kawa Pobierz Mp3 lub Video

Hit o nazwie TKM - Czarna kawa dostał się już do serca niejednej osoby. Przebój może się pochwalić pokaźną dawką wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 1782 Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeśli tylko zwrócisz uwagę na zestawienie zamieszczone w serwisie.

Hit TKM - Czarna kawa mp3 pojawił się na łamach naszej witryny internetowej w 2018-08-19 roku. Długi kawałek czasu przyczynił się do uzyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 1782. Dodatkowo na przestrzeni 802 dni numer, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 247 razy. 2 – tylu słuchaczy postanowiło ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Czarna kawa uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich utworów. 148 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Czarna kawa. 2020-10-12 19:42 to ostatnio dokonane pobranie, które miało miejsce na naszym portalu.

Dobrze zwrócić uwagę głównie na ilość ocen – 2. Jest to duża liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. TKM zapewne ma duże powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę niezły. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też przede wszystkim inne informacje takie, jak: ilość pobrań (247 razy), ilość wyświetleń (1782 razy) oraz miejsce w rankingu (148).

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Warto jednak spojrzeć, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Dotychczas utwór cieszy się z 2 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.

Utwór TKM - Czarna kawa masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.
Zarejestruj przez Facebooka