EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Tiësto & KSHMR Feat. VASSY - Secrets (Instant Party! Remix)

Czas trwania: 5:01
Data dodania: 2017-12-19 00:34:15

Tiësto & KSHMR Feat. VASSY - Secrets (Instant Party! Remix) Pobierz Mp3 lub Video

Przebój Tiësto & KSHMR Feat. VASSY - Secrets (Instant Party! Remix) mp3 pojawił się na łamach naszej strony internetowej w 2017-12-19 roku. Taki długi czas dał możliwość uzbierania aż 183 wyświetleń. W dodatku na przestrzeni 1401 dni utwór, pod postacią pliku, został pobrany aż 2 razy. 0 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Zainteresowanie użytkowników robi spore wrażenie. Jednak, ile jest dobrych komentarzy, a ile złych? Do tej pory hit cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Na pewno Tiësto & KSHMR Feat. VASSY może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę również na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (2 razy), ilość wyświetleń (183 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Ostateczna ocena Secrets (Instant Party! Remix) kształtuje się w tej chwili na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych utworów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Secrets (Instant Party! Remix). Ostatnie pobranie odbyło się 2020-02-08 15:45.

Hit Tiësto & KSHMR Feat. VASSY - Secrets (Instant Party! Remix) możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Przebój o nazwie Tiësto & KSHMR Feat. VASSY - Secrets (Instant Party! Remix) trafił już do serca niejednej osoby. 183 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie przebój na pewno nie może narzekać na swoją popularność i brak zainteresowania. Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeżeli tylko rzucisz okiem na statystki zamieszczone obok.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!