EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

The Temptations - Papa Was A Rolling Stone

Czas trwania: 11:51
Data dodania: 2017-12-19 18:18:32

The Temptations - Papa Was A Rolling Stone Pobierz Mp3 lub Video

Biorąc pod uwagę całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Na pewno The Temptations może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę też na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (1 razy), ilość wyświetleń (89 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Nutkę The Temptations - Papa Was A Rolling Stone możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

The Temptations - Papa Was A Rolling Stone mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2017-12-19 roku. Ten okres dał możliwość na uzbieranie aż 89 wyświetleń. W czasie 1041 dni od dodania, numer został pobrany już 1 razy. 0 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi ten hit. Dotychczas utwór cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Papa Was A Rolling Stone uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a The Temptations - Papa Was A Rolling Stone zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. Plik został ostatnio pobrany 2020-02-19 19:52.

Kawałek pod tytułem The Temptations - Papa Was A Rolling Stone skradł już dotychczas serca niejednego słuchacza. 89 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeśli tylko rzucisz okiem na zestawienie zamieszczone obok.
Zarejestruj przez Facebooka