EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

The Score - Higher (Audio)

Czas trwania: 3:35
Data dodania: 2017-12-18 23:46:51

The Score - Higher (Audio) Pobierz Mp3 lub Video

The Score - Higher (Audio) od pewnego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego fana. 244 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie kawałek na pewno nie może narzekać na swoją powszechność i niedostatek zainteresowania. Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeżeli tylko zwrócisz uwagę na zestawienie zamieszczone w serwisie.

Przebój The Score - Higher (Audio) masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako videoklip.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Na pewno The Score może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też przede wszystkim inne dane takie, jak: ilość pobrań (4 razy), ilość wyświetleń (244 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Higher (Audio) uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na łamach naszego portalu widnieje ranking, a The Score - Higher (Audio) pojawia się obecnie na pozycji 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Plik został ostatnio pobrany 2021-03-06 10:30.

Utwór The Score - Higher (Audio) mp3 ukazał się na łamach naszej strony internetowej w 2017-12-18 roku. Taki znaczny czas dał możliwość uzbierania aż 244 wyświetleń. Piosenka widnieje na naszej witrynie już od 1378 dni. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 4 pobrań. 0 osób zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Zainteresowanie słuchaczy robi znaczne wrażenie. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Tak się składa, że kawałek zanotował dotychczas dokładnie 0 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym numer nie przypadł do gustu.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!