imp3.pl

The Prince Karma - Later Bitches [Ultra Music]

Czas trwania: 4:09
Data dodania: 2018-10-10 05:54:55

The Prince Karma - Later Bitches [Ultra Music] Pobierz Mp3 lub Video

Kawałek o nazwie The Prince Karma - Later Bitches [Ultra Music] skradł już dotychczas serca niejednego fana. Piosenka może się pochwalić pokaźną dawką wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 2301 Wystarczy spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Biorąc pod uwagę całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. W każdym razie The Prince Karma ma znaczne powody do radości, bo wynik mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę też na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (351 razy), ilość wyświetleń (2301 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Later Bitches [Ultra Music] uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na łamach naszego portalu widnieje ranking, a The Prince Karma - Later Bitches [Ultra Music] pojawia się obecnie na miejscu 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. 2019-09-14 22:36 to ostatnie pobranie, które miało miejsce na naszej stronie.

The Prince Karma - Later Bitches [Ultra Music] mp3 pokazał się w naszym serwisie już w 2018-10-10 roku. Spory odcinek czasu przyczynił się do wypracowania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 2301. W czasie 345 dni od dodania, przebój został pobrany już 351 razy. 0 fanów postanowiło go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Przebój The Prince Karma - Later Bitches [Ultra Music] masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym kawałkiem. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tym kawałku.
Zaloguj przez Facebooka Zaloguj klasycznie