EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Synthis - Insane (Seventh Element Remix)

Czas trwania: 5:05
Data dodania: 2019-02-19 11:41:28

Synthis - Insane (Seventh Element Remix) Pobierz Mp3 lub Video

Utwór Synthis - Insane (Seventh Element Remix) mp3 ukazał się na łamach naszego serwisu w 2019-02-19 roku. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 118 wyświetleń. Plik widnieje na naszej stronie już od 950 dni. Ten czas pozwolił na uzyskanie aż 0 pobrań. 0 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Przebój Synthis - Insane (Seventh Element Remix) możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Ostateczna ocena Insane (Seventh Element Remix) kształtuje się teraz na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych piosenek. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Insane (Seventh Element Remix). Ostatnie pobranie odbyło się 1970-01-01 01:00.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Zapewne Synthis może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (0 razy), ilością wyświetleń (118 razy) i miejscem w rankingu (999+).

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Jednak, ile jest dobrych opinii, a ile złych? Do tej pory utwór cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 not negatywnych.

Utwór o nazwie Synthis - Insane (Seventh Element Remix) skradł już dotychczas serca niejednego wielbiciela. Utwór może się pochwalić niemałą ilością wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 118 Wystarczy rzucić okiem na statystyki poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!