imp3.pl

Sarsa - Zakryj

Czas trwania: 3:51
Data dodania:2018-09-05 08:01:46

Sarsa - Zakryj Pobierz Mp3 lub Video

Mając na uwadze całokształt – 8 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. W każdym razie Sarsa ma duże powody do radości, bo wynik mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę też na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (895 razy), ilość wyświetleń (5554 razy) oraz miejsce w rankingu (21).

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tą piosenką. Warto jednak spojrzeć, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Dotychczas kawałek cieszy się z 6 ocen pozytywnych i z 2 opinii negatywnych.

Sarsa - Zakryj mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2018-09-05 roku. Ten okres dał możliwość na uzbieranie aż 5554 wyświetleń. W dodatku na przestrzeni 2114 dni przebój, pod postacią pliku, został pobrany aż 895 razy. 8 – tylu fanów zdecydowało się ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Przebój Sarsa - Zakryj masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Przebój o nazwie Sarsa - Zakryj trafił już do serca niejednej osoby. 5554 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie utwór zapewne nie może narzekać na swoją powszechność oraz brak zainteresowania. Trzeba spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie jasne!

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 8 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Ostateczna ocena Zakryjkształtuje się obecnie na poziomie 7.5 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych hitów. 21 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Zakryj. Plik został ostatnio pobrany 2019-11-06 18:33.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!