EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Sarius - Wiking (prod. Gibbs)

Czas trwania: 2:57
Data dodania: 2018-08-12 12:00:27

Sarius - Wiking (prod. Gibbs) Pobierz Mp3 lub Video

Sarius - Wiking (prod. Gibbs) od pewnego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego fana. 8027 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Zwróć uwagę na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wówczas nie będzie żadnych wątpliwości!

Przebój Sarius - Wiking (prod. Gibbs) masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

Dobrze zwrócić uwagę głównie na ilość ocen – 14. Jest to znaczna liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. Sarius na pewno ma znaczne powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę niezły. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę też na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (2418 razy), ilość wyświetleń (8027 razy) oraz miejsce w rankingu (45).

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 14 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Na naszej witrynie Wiking (prod. Gibbs) dostał ocenę na poziomie 6.43 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Sarius - Wiking (prod. Gibbs) zajmuje właśnie 45 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich kawałków muzycznych. Plik pobrano ostatnio 2020-10-29 21:46.

Kawałek Sarius - Wiking (prod. Gibbs) mp3 ukazał się na łamach naszej strony internetowej w 2018-08-12 roku. Taki znaczny czas dał możliwość uzbierania aż 8027 wyświetleń. W czasie 810 dni od dodania, numer został pobrany już 2418 razy. 14 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym utworem. Warto jednak zobaczyć, ile osób faktycznie lubi ten hit. Do tej pory utwór zanotował jedynie 5 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tym kawałku.
Zarejestruj przez Facebooka