EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Roksana Węgiel -"Tango na głos,orkiestrę i jeszcze jeden głos"

Czas trwania: 4:37
Data dodania: 2018-01-15 02:02:08

Roksana Węgiel -"Tango na głos,orkiestrę i jeszcze jeden głos" Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej witrynie pod tym numerem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Na naszej witrynie "Tango na głos,orkiestrę i jeszcze jeden głos" dostał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich przebojów. 358 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez "Tango na głos,orkiestrę i jeszcze jeden głos". 2020-11-11 18:42 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce w naszym serwisie.

Biorąc pod uwagę całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Roksana Węgiel zapewne ma duże powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę dobry. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (6 razy), ilością wyświetleń (1123 razy) oraz miejscem w rankingu (358).

Numer pod tytułem Roksana Węgiel -"Tango na głos,orkiestrę i jeszcze jeden głos" skradł już dotychczas serca niejednego wielbiciela. Piosenka może się pochwalić znaczną ilością wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 1123 Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeżeli tylko rzucisz okiem na zestawienie zamieszczone na stronie.

Nutkę Roksana Węgiel -"Tango na głos,orkiestrę i jeszcze jeden głos" masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako video.

Roksana Węgiel -"Tango na głos,orkiestrę i jeszcze jeden głos" mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2018-01-15 roku. Ten okres dał możliwość na uzbieranie aż 1123 wyświetleń. W czasie 1343 dni od dodania, przebój został pobrany już 6 razy. 1 osób zdecydowało się go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym hitem. Warto jednak spojrzeć, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Dotychczas piosenka cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!