imp3.pl

Roksana Węgiel - Obiecuje (nowy singiel)

Czas trwania: 1:22
Data dodania: 2018-08-17 14:01:45

Roksana Węgiel - Obiecuje (nowy singiel) Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Jednak, ile jest dobrych głosów, a ile złych? Do tej pory utwór zanotował jedynie 1 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tym numerze.

Roksana Węgiel - Obiecuje (nowy singiel) mp3 pokazał się na naszej stronie już w 2018-08-17 roku. Ten czas dał możliwość na uzbieranie aż 3953 wyświetleń. Na dodatek na przestrzeni 692 dni hit, pod postacią pliku, został pobrany aż 263 razy. 7 – tylu fanów zdecydowało się ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Dobrze zwrócić uwagę głównie na ilość ocen – 7. Jest to duża liczba, która świadczy zwłaszcza o znacznym zainteresowaniu. Na pewno Roksana Węgiel może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (263 razy), ilością wyświetleń (3953 razy) oraz miejscem w rankingu (65).

Kawałek o tytule Roksana Węgiel - Obiecuje (nowy singiel) trafił już do serca niejednej osoby. 3953 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie kawałek na pewno nie może narzekać na swoją popularność oraz niedostatek zainteresowania. Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeśli tylko zwrócisz uwagę na statystki zamieszczone w witrynie.

Przebój Roksana Węgiel - Obiecuje (nowy singiel) masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 7 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Na naszej stronie Obiecuje (nowy singiel) dostał ocenę na poziomie 8.57 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Roksana Węgiel - Obiecuje (nowy singiel) zajmuje właśnie 65 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich przebojów muzycznych. 2020-06-09 20:30 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce na naszym portalu.
Zarejestruj przez Facebooka