imp3.pl

Rita Ora - Anywhere (Official Video)

Czas trwania: 3:43
Data dodania: 2017-12-11 09:52:02

Rita Ora - Anywhere (Official Video) Pobierz Mp3 lub Video

Utwór o nazwie Rita Ora - Anywhere (Official Video) skradł już do tej pory serca niejednego fana. 1178 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie numer zapewne nie może narzekać na swoją popularność oraz niedostatek zainteresowania. Spójrz na statystyki prezentowane poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wówczas nie będzie żadnych zwątpień!

Numer Rita Ora - Anywhere (Official Video) możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Zainteresowanie słuchaczy robi spore wrażenie. Jednak, ile jest dobrych ocen, a ile złych? Do tej pory utwór zanotował jedynie 1 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tym hicie.

Rita Ora - Anywhere (Official Video) mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2017-12-11 roku. Ten okres pozwolił na zgromadzenie aż 1178 wyświetleń. Nutka jest na naszej stronie już od 809 dni. Ten okres pozwolił na wypracowanie aż 200 pobrań. 2 – tylu użytkowników postanowiło ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Dobrze zwrócić uwagę głównie na ilość ocen – 2. Jest to znaczna liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. W każdym razie Rita Ora ma znaczne powody do radości, gdyż rezultat mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę także na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (200 razy), ilość wyświetleń (1178 razy) i miejsce w rankingu (46).

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Ostateczna ocena Anywhere kształtuje się teraz na poziomie 5 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich numerów. 46 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Anywhere. Ostatnie pobranie odbyło się 2020-02-28 19:35.
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie