imp3.pl

ReTo - Papierosy_rmx (prod. SecretRank) Official Video

Czas trwania: 4:02
Data dodania: 2018-08-14 13:01:54

ReTo - Papierosy_rmx (prod. SecretRank) Official Video Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej stronie pod tym kawałkiem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Papierosy_rmx (prod. SecretRank) Official Video uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich przebojów. 123 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Papierosy_rmx (prod. SecretRank) Official Video. 2020-07-10 18:24 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce w naszym serwisie.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Zapewne ReTo może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (412 razy), ilością wyświetleń (1881 razy) i miejscem w rankingu (123).

ReTo - Papierosy_rmx (prod. SecretRank) Official Video mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2018-08-14 roku. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 1881 wyświetleń. W czasie 697 dni od dodania, utwór został pobrany już 412 razy. 1 fanów zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Kawałek o nazwie ReTo - Papierosy_rmx (prod. SecretRank) Official Video dostał się już do serca niejednej osoby. 1881 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Trzeba spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Numer ReTo - Papierosy_rmx (prod. SecretRank) Official Video masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Dotychczas kawałek cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.
Zarejestruj przez Facebooka