EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Redbone - Childish Gambino (cover)

Czas trwania: 2:43
Data dodania: 2017-11-30 22:53:02

Redbone - Childish Gambino (cover) Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Ostateczna ocena Childish Gambino (cover) kształtuje się teraz na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Redbone - Childish Gambino (cover) zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich przebojów muzycznych. Ostatnie pobranie odbyło się 2020-04-16 10:18.

Hit Redbone - Childish Gambino (cover) masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym utworem. Jednak, ile jest dobrych głosów, a ile złych? Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tym numerze.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Redbone ma znaczne powody do radości, ponieważ wynik mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też przede wszystkim inne dane takie, jak: ilość pobrań (1 razy), ilość wyświetleń (149 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Przebój Redbone - Childish Gambino (cover) mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2017-11-30 roku. Ten czas dał możliwość na uzbieranie aż 149 wyświetleń. Plik widnieje na naszej witrynie już od 1100 dni. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 1 pobrań. 0 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Redbone - Childish Gambino (cover) od pewnego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego słuchacza. 149 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie kawałek na pewno nie może narzekać na swoją powszechność oraz brak zainteresowania. Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeśli tylko spojrzysz na statystki zamieszczone w serwisie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!