EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Rafal Brzozowski - Magiczne Slowa

Czas trwania: 2:53
Data dodania: 2018-08-21 19:05:03

Rafal Brzozowski - Magiczne Slowa Pobierz Mp3 lub Video

Nutkę Rafal Brzozowski - Magiczne Slowa możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Rafal Brzozowski ma duże powody do radości, gdyż wynik mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę także na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (229 razy), ilość wyświetleń (2030 razy) oraz miejsce w rankingu (192).

Numer Rafal Brzozowski - Magiczne Slowa mp3 ukazał się na łamach naszej strony internetowej w 2018-08-21 roku. Taki znaczny okres dał możliwość zgromadzenia aż 2030 wyświetleń. Utwór jest na naszej witrynie już od 1130 dni. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 229 pobrań. 1 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Jednak, ile jest dobrych opinii, a ile złych? Do tej pory hit cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.

Numer pod tytułem Rafal Brzozowski - Magiczne Slowa skradł już do tej pory serca niejednego słuchacza. 2030 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Wystarczy rzucić okiem na statystyki poniżej, a wszystko będzie jasne!

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Ostateczna ocena Magiczne Slowakształtuje się teraz na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Rafal Brzozowski - Magiczne Slowa zajmuje właśnie 192 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. 2021-06-27 11:41 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce w naszym serwisie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!