EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

"Under Your Scars" - Godsmack

Czas trwania: 4:12
Data dodania: 2019-11-02 19:30:29

"Under Your Scars" - Godsmack Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Jednak, ile jest dobrych komentarzy, a ile złych? Otóż numer zanotował do tej pory dokładnie 1 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym numer nie przypadł do gustu.

Utwór "Under Your Scars" - Godsmack możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.

Na naszej witrynie pod tym numerem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Na naszej witrynie Godsmack dostał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a "Under Your Scars" - Godsmack zajmuje właśnie 688 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. 2021-05-30 20:51 to ostatnie pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.

"Under Your Scars" - Godsmack od pewnego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. Utwór może się pochwalić pokaźną ilością wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 405 Trzeba rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!

"Under Your Scars" - Godsmack mp3 ukazał się w naszym serwisie już w 2019-11-02 roku. Taki długi czas dał możliwość uzbierania aż 405 wyświetleń. Hit widnieje w naszym serwisie już od 687 dni. Ten okres pozwolił na wypracowanie aż 17 pobrań. 1 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. "Under Your Scars" zapewne ma duże powody do radości, bo wynik jest naprawdę dobry. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też przede wszystkim inne dane takie, jak: ilość pobrań (17 razy), ilość wyświetleń (405 razy) i miejsce w rankingu (688).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!