EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Pedro Capó, Farruko - Calma (Remix - Official Video)

Czas trwania: 3:58
Data dodania: 2018-11-17 17:29:03

Pedro Capó, Farruko - Calma (Remix - Official Video) Pobierz Mp3 lub Video

Numer Pedro Capó, Farruko - Calma (Remix - Official Video) mp3 pojawił się na łamach naszej witryny internetowej w 2018-11-17 roku. Znaczny kawałek czasu przyczynił się do pozyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 521. W dodatku na przestrzeni 1037 dni szlagier, pod postacią pliku, został pobrany aż 34 razy. 1 użytkowników zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Kawałek o nazwie Pedro Capó, Farruko - Calma (Remix - Official Video) skradł już dotychczas serca niejednego słuchacza. 521 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie utwór zapewne nie może narzekać na swoją powszechność i brak zainteresowania. Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeśli tylko rzucisz okiem na statystki zamieszczone w witrynie.

Biorąc pod uwagę całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. W każdym razie Pedro Capó, Farruko ma duże powody do radości, ponieważ rezultat mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę także na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (34 razy), ilość wyświetleń (521 razy) oraz miejsce w rankingu (604).

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Do tej pory piosenka cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 not negatywnych.

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Calma (Remix - Official Video) uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych numerów. 604 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Calma (Remix - Official Video). Plik pobrano ostatnio 2021-06-07 18:14.

Przebój Pedro Capó, Farruko - Calma (Remix - Official Video) możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako video.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!