imp3.pl

PATOKALIPSA - TEORIA WIELKIEGO WPIERDOLU (FEAT. SARIUS, PROD. TMKBEATZ)

Czas trwania: 3:21
Data dodania: 2017-11-30 22:13:53

PATOKALIPSA - TEORIA WIELKIEGO WPIERDOLU (FEAT. SARIUS, PROD. TMKBEATZ) Pobierz Mp3 lub Video

Nutkę PATOKALIPSA - TEORIA WIELKIEGO WPIERDOLU (FEAT. SARIUS, PROD. TMKBEATZ) możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako teledysk.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tą piosenką. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym numerze.

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. TEORIA WIELKIEGO WPIERDOLU (FEAT. SARIUS, PROD. TMKBEATZ) uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a PATOKALIPSA - TEORIA WIELKIEGO WPIERDOLU (FEAT. SARIUS, PROD. TMKBEATZ) zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. Plik został ostatnio pobrany 2019-08-29 11:58.

Przebój o tytule PATOKALIPSA - TEORIA WIELKIEGO WPIERDOLU (FEAT. SARIUS, PROD. TMKBEATZ) dostał się już do serca niejednej osoby. 133 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Rzuć okiem na zestawienie prezentowane poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wtedy nie będzie żadnych zwątpień!

PATOKALIPSA - TEORIA WIELKIEGO WPIERDOLU (FEAT. SARIUS, PROD. TMKBEATZ) mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2017-11-30 roku. Długi odcinek czasu przyczynił się do wypracowania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 133. Na dodatek na przestrzeni 685 dni utwór, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 2 razy. 0 – tylu użytkowników postanowiło ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Zapewne PATOKALIPSA może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę także na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (2 razy), ilość wyświetleń (133 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie