imp3.pl

OH TYGRYSKU! - SEXMASTERKA W CIĄŻY?!

Czas trwania: 6:11
Data dodania: 2018-08-31 10:19:59

OH TYGRYSKU! - SEXMASTERKA W CIĄŻY?! Pobierz Mp3 lub Video

OH TYGRYSKU! - SEXMASTERKA W CIĄŻY?! mp3 pokazał się na naszej stronie już w 2018-08-31 roku. Spory kawałek czasu doprowadził do wypracowania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 462. Hit jest w naszym serwisie już od 547 dni. Ten czas pozwolił na uzyskanie aż 15 pobrań. 2 fanów zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Numer pod tytułem OH TYGRYSKU! - SEXMASTERKA W CIĄŻY?! skradł już dotychczas serca niejednego słuchacza. 462 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie utwór zapewne nie może narzekać na swoją powszechność oraz niedostatek zainteresowania. Zwróć uwagę na statystyki prezentowane poniżej, a wszystko będzie jasne. Wtedy nie będzie żadnych zwątpień!

Na naszej witrynie pod tym numerem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Na naszej witrynie SEXMASTERKA W CIĄŻY?! dostał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych numerów. 56 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez SEXMASTERKA W CIĄŻY?!. Ostatnie pobranie odbyło się 2020-02-20 13:14.

Mając na uwadze całokształt – 2 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. OH TYGRYSKU! zapewne ma spore powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę dobry. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (15 razy), ilością wyświetleń (462 razy) i miejscem w rankingu (56).

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Dotychczas kawałek cieszy się z 2 ocen pozytywnych i z 0 not negatywnych.

Piosenkę OH TYGRYSKU! - SEXMASTERKA W CIĄŻY?! możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie