EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Nothing But Thieves - Broken Machine (Track by Track Pt. 2)

Czas trwania: 10:27
Data dodania: 2017-11-30 21:47:36

Nothing But Thieves - Broken Machine (Track by Track Pt. 2) Pobierz Mp3 lub Video

Nutkę Nothing But Thieves - Broken Machine (Track by Track Pt. 2) możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

Nothing But Thieves - Broken Machine (Track by Track Pt. 2) od długiego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego fana. 176 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Rzuć okiem na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie jasne. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości!

Nothing But Thieves - Broken Machine (Track by Track Pt. 2) mp3 pokazał się na naszej stronie już w 2017-11-30 roku. Znaczny odcinek czasu przyczynił się do uzyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 176. Piosenka widnieje na naszej witrynie już od 1264 dni. Ten okres pozwolił na uzyskanie aż 0 pobrań. 0 – tylu fanów postanowiło ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Broken Machine (Track by Track Pt. 2) uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Nothing But Thieves - Broken Machine (Track by Track Pt. 2) zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. 1970-01-01 01:00 to ostatnio dokonane pobranie, które miało miejsce na naszej stronie.

Mając na uwadze całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Zapewne Nothing But Thieves może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze także głównie inne dane takie, jak: ilość pobrań (0 razy), ilość wyświetleń (176 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Zainteresowanie słuchaczy robi znaczne wrażenie. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tym hicie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!