EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Noisestorm - Crab Rave [Monstercat Release]

Czas trwania: 3:13
Data dodania: 2018-09-11 07:04:30

Noisestorm - Crab Rave [Monstercat Release] Pobierz Mp3 lub Video

Noisestorm - Crab Rave [Monstercat Release] mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2018-09-11 roku. Ten okres dał możliwość na zgromadzenie aż 2437 wyświetleń. Dodatkowo na przestrzeni 1109 dni numer, pod postacią pliku, został pobrany aż 735 razy. 2 użytkowników postanowiło go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Nutkę Noisestorm - Crab Rave [Monstercat Release] możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 2 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Noisestorm ma znaczne powody do radości, gdyż rezultat mówi sam za siebie. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (735 razy), ilością wyświetleń (2437 razy) i miejscem w rankingu (341).

Na naszej stronie pod tym kawałkiem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Crab Rave [Monstercat Release] uzyskał finalnie ocenę na poziomie 5. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych piosenek. 341 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Crab Rave [Monstercat Release]. Ostatnie pobranie odbyło się 2021-06-04 10:23.

Noisestorm - Crab Rave [Monstercat Release] od pewnego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. 2437 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie utwór na pewno nie może narzekać na swoją popularność i niedostatek zainteresowania. Wystarczy rzucić okiem na statystyki poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Zainteresowanie użytkowników robi spore wrażenie. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Otóż hit zanotował do tej pory dokładnie 1 ocen pozytywnych i 1 stopni wystawionych przez użytkowników, którym hit nie przypadł do gustu.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!