imp3.pl

[NIGHTCORE] YOUNG MULTI - SKRZYDŁA

Czas trwania: 3:16
Data dodania: 2018-11-22 05:23:08

[NIGHTCORE] YOUNG MULTI - SKRZYDŁA Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Warto jednak spojrzeć, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Tak się składa, że kawałek zanotował do tej pory dokładnie 1 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym utwór nie przypadł do gustu.

Hit o tytule [NIGHTCORE] YOUNG MULTI - SKRZYDŁA trafił już do serca niejednej osoby. Kawałek może się pochwalić pokaźną dawką wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 598 Spójrz na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie jasne. Wówczas nie będzie żadnych wątpliwości!

Na naszej witrynie pod tym przebojem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. SKRZYDŁA uzyskał finalnie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a [NIGHTCORE] YOUNG MULTI - SKRZYDŁA zajmuje właśnie 361 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich kawałków muzycznych. Ostatnie pobranie odbyło się 2020-07-06 17:59.

Nutkę [NIGHTCORE] YOUNG MULTI - SKRZYDŁA możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako teledysk.

[NIGHTCORE] YOUNG MULTI - SKRZYDŁA mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2018-11-22 roku. Taki znaczny czas dał możliwość zgromadzenia aż 598 wyświetleń. W czasie 595 dni od dodania, kawałek został pobrany już 52 razy. 1 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Biorąc pod uwagę całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Na pewno [NIGHTCORE] YOUNG MULTI może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (52 razy), ilością wyświetleń (598 razy) oraz miejscem w rankingu (361).
Zarejestruj przez Facebooka