imp3.pl

Michael Jackson - Billie Jean (Official Video)

Czas trwania: 4:56
Data dodania: 2017-12-12 07:14:26

Michael Jackson - Billie Jean (Official Video) Pobierz Mp3 lub Video

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Michael Jackson zapewne ma spore powody do radości, bo wynik jest naprawdę nienajgorszy. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (94 razy), ilością wyświetleń (470 razy) i miejscem w rankingu (999+).

Na naszej witrynie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Billie Jean uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich hitów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Billie Jean. Plik został ostatnio pobrany 2020-07-09 17:52.

Numer pod tytułem Michael Jackson - Billie Jean (Official Video) skradł już do tej pory serca niejednego fana. 470 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie utwór zapewne nie może narzekać na swoją powszechność oraz niedostatek zainteresowania. Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeśli tylko spojrzysz na zestawienie zamieszczone na stronie.

Przebój Michael Jackson - Billie Jean (Official Video) możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

Kawałek Michael Jackson - Billie Jean (Official Video) mp3 ukazał się na łamach naszego serwisu w 2017-12-12 roku. Taki znaczny okres dał możliwość uzbierania aż 470 wyświetleń. W czasie 940 dni od dodania, przebój został pobrany już 94 razy. 0 – tylu użytkowników postanowiło ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Zainteresowanie użytkowników robi znaczne wrażenie. Jednak, ile jest dobrych głosów, a ile złych? Tak się składa, że kawałek zanotował do tej pory dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym kawałek nie przypadł do gustu.
Zarejestruj przez Facebooka