imp3.pl

Mauro Picotto - Komodo

Czas trwania: 3:25
Data dodania: 2017-11-30 21:57:43

Mauro Picotto - Komodo Pobierz Mp3 lub Video

Hit Mauro Picotto - Komodo mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2017-11-30 roku. Ten czas pozwolił na zgromadzenie aż 482 wyświetleń. W czasie 744 dni od dodania, przebój został pobrany już 28 razy. 1 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Do tej pory hit cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 not negatywnych.

Mauro Picotto - Komodo od pewnego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. Utwór może się pochwalić dużą dawką wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 482 Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeżeli tylko spojrzysz na zestawienie zamieszczone na naszym portalu.

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Na naszej stronie Komodo dostał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych hitów. 218 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Komodo. Plik został ostatnio pobrany 2019-12-12 12:43.

Dobrze zwrócić uwagę głównie na ilość ocen – 1. Jest to duża liczba, która świadczy głównie o znacznym zainteresowaniu. Na pewno Mauro Picotto może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również głównie inne dane takie, jak: ilość pobrań (28 razy), ilość wyświetleń (482 razy) i miejsce w rankingu (218).

Piosenkę Mauro Picotto - Komodo masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie