imp3.pl

Marta Gałuszewska i Michał Szpak - "Don’t Poison Your Heart" - Live 4 - The Voice of Poland 8

Czas trwania: 2:23
Data dodania: 2017-11-30 22:07:01

Marta Gałuszewska i Michał Szpak - "Don’t Poison Your Heart" - Live 4 - The Voice of Poland 8 Pobierz Mp3 lub Video

Utwór Marta Gałuszewska i Michał Szpak - "Don’t Poison Your Heart" - Live 4 - The Voice of Poland 8 masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako videoklip.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tej piosence.

Mając na uwadze całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Zapewne Marta Gałuszewska i Michał Szpak może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (13 razy), ilością wyświetleń (434 razy) oraz miejscem w rankingu (439).

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Ostateczna ocena "Don’t Poison Your Heart" - Live 4 - The Voice of Poland 8 kształtuje się w tej chwili na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszej strony jest ranking, a Marta Gałuszewska i Michał Szpak - "Don’t Poison Your Heart" - Live 4 - The Voice of Poland 8 pojawia się w tej chwili na pozycji 439 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Plik został ostatnio pobrany 2020-06-03 00:05.

Przebój pod tytułem Marta Gałuszewska i Michał Szpak - "Don’t Poison Your Heart" - Live 4 - The Voice of Poland 8 skradł już dotychczas serca niejednego słuchacza. 434 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Spójrz na zestawienie prezentowane poniżej, a wszystko będzie jasne. Wtedy nie będzie żadnych zwątpień!

Marta Gałuszewska i Michał Szpak - "Don’t Poison Your Heart" - Live 4 - The Voice of Poland 8 mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2017-11-30 roku. Taki długi okres dał możliwość uzbierania aż 434 wyświetleń. W dodatku na przestrzeni 952 dni hit, pod postacią pliku, został pobrany aż 13 razy. 1 – tylu fanów postanowiło ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.
Zarejestruj przez Facebooka