EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Marshmello - Ritual (feat. Wrabel) [Official Music Video]

Czas trwania: 4:03
Data dodania: 2017-12-18 16:03:59

Marshmello - Ritual (feat. Wrabel) [Official Music Video] Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym hicie.

Marshmello - Ritual (feat. Wrabel) [Official Music Video] od długiego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego fana. 200 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie utwór zapewne nie może narzekać na swoją popularność i niedostatek zainteresowania. Wystarczy spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!

Nutkę Marshmello - Ritual (feat. Wrabel) [Official Music Video] masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

Mając na uwadze całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Marshmello zapewne ma spore powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę niezły. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też głównie inne dane takie, jak: ilość pobrań (3 razy), ilość wyświetleń (200 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Marshmello - Ritual (feat. Wrabel) [Official Music Video] mp3 ukazał się w naszym serwisie już w 2017-12-18 roku. Taki znaczny czas dał możliwość uzbierania aż 200 wyświetleń. Dodatkowo na przestrzeni 1371 dni numer, pod postacią pliku, został pobrany aż 3 razy. 0 userów postanowiło go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Ritual (feat. Wrabel) uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na łamach naszego portalu widnieje ranking, a Marshmello - Ritual (feat. Wrabel) [Official Music Video] pojawia się w tej chwili na miejscu 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Plik został ostatnio pobrany 2021-05-15 20:10.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!