imp3.pl

Margaret - Byle Jak (Official Audio) [Download MP3!] [PL]

Czas trwania: 3:04
Data dodania: 2018-08-28 22:11:17

Margaret - Byle Jak (Official Audio) [Download MP3!] [PL] Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Warto jednak zobaczyć, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Tak się składa, że numer zanotował dotychczas dokładnie 5 ocen pozytywnych oraz 3 stopni wystawionych przez użytkowników, którym hit nie przypadł do gustu.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 8 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Zapewne Margaret może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze także głównie inne informacje takie, jak: ilość pobrań (541 razy), ilość wyświetleń (2943 razy) oraz miejsce w rankingu (73).

Margaret - Byle Jak (Official Audio) [Download MP3!] [PL] mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2018-08-28 roku. Ten czas dał możliwość na uzbieranie aż 2943 wyświetleń. W czasie 538 dni od dodania, numer został pobrany już 541 razy. 8 osób postanowiło go ocenić oraz podzielić swoją opinią na jego temat.

Na naszej witrynie pod tym przebojem pojawiło się 8 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Ostateczna ocena Byle Jak (Official Audio) [Download MP3!] [PL] kształtuje się w tej chwili na poziomie 6.25 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Margaret - Byle Jak (Official Audio) [Download MP3!] [PL] zajmuje właśnie 73 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich przebojów muzycznych. Ostatnie pobranie odbyło się 2020-02-16 20:49.

Kawałek pod tytułem Margaret - Byle Jak (Official Audio) [Download MP3!] [PL] skradł już dotychczas serca niejednego wielbiciela. 2943 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Trzeba rzucić okiem na statystyki poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!

Utwór Margaret - Byle Jak (Official Audio) [Download MP3!] [PL] masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako videoklip.
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie